TCM Karlovy Vary

čínská medicína


N E M O C I

 

Zdeňka Batíková

 

Tento web slouží jako informační platforma.

 

Zdravotní tvrzení uvedená  na tomto webu jsou v rozporu s čl.10 odst. 1 nařízení č. 1924/2006, v platném znění, a proto na tomto webu nelze zboží prodávat.

Léčebná tvrzení u produktů nejsou v souladu s požadavky článku  7 odst.3 nařízení (EU) č. 1169/2011, a proto na tomto webu nelze zboží prodávat.

V případě dotazů mě můžete kontaktovat.

 

Poradna tradiční čínské medicíny:  

Bezručova 8, 36001 Karlovy Vary - centrum 

mob.608 027 706 

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Jako odběratele produktů www.e-yao.cz si Vám dovoluji poslat tuto informaci.

Z rozhodnutí EU se nesmí na žádných www.stránkách vyskytovat zdravotní tvrzení, což je všechno co se týká těla zvenku i zevnitř. Proto byla z toho internetového obchodu odstaněna možnost nákupu. Budete li cokoliv potřebovat, zboží, radu napište email, zboží Vám ráda odešlu na dobírku nebo po dohodě platba předem.

Zemědělská obchodní inspekce , které pořádá hon na provozovatele stránek argumentuje tím, že průměrný uživatel by si mohl myslet, že výrobkyby  mohly být pro prevenci, zlepšení nebo dokonce vyléčení, ale léčit smí jen lékař.

Jsem ze situace taky velmi rozčarovaná a obávám se, že za chvíli zmizí vešketé informace, které by Vám pomohli orientovat se v možnostech jak pomoci svému zdraví (také zdravotní tvrzení).

Moc děkuji za pochopení, loajalitu a přeji hodně krásných dní.

Zdeňka Batíková, praktik TČM, tel 608027706, email:  info@e-yao.cz

 

 

 

 

 

            

Poradna nabízí: vyšetření pulzu, jazyka a vyšetření podle pravidel tradiční čínské medicíny, k léčbě jsou užívány bylinné směsi ve formě tablet a čajů, akupunktura, aurikuloterapie, baňkování, tuina masáže

Praktik: Zdeňka Batíková, absolventka studia sinobiologie při univerzitě Guangming v Pekingu v oboru fytoterapie a akupunktura

členka komory praktiků TČM

 

Dotazy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 608027706

Nákupní košík

Vyhledávání

Doporučujeme

Přihlášení

www.cinska-medicina-vary.cz | Všechna práva vyhrazena